Moc a síla dákiní / Michaela Haas

OWP57

Nový produkt

Dvanáct pozoruhodných žen, které se rozhodujícím způsobem podílejí na šíření a utváření tibetského buddhismu na Západě.

Více informací

Cena449 Kč s DPH

-10%

499 Kč s DPH

Více informací

Titul Moc a síla dákiní volně navazuje na knihu Moudré ženy od Tsultrim Allione vydanou nakladatelstvím OWP před několika lety. Díky ní měli čeští čtenáři možnost seznámit se s významnými tibetskými mystičkami z různých historických období, které dosáhly osvícení a staly se inspirací pro mnohé ženy i muže kráčející po duchovní cestě.

V knize Moc a síla dákiní nám autorka Michaela Haas představuje dvanáct žen, jež se zásadním způsobem od šedesátých let dvacátého století spolupodílely na šíření a utváření tibetského buddhismu na Západě. Ať jsou původem z Tibetu, Anglie nebo USA a bez ohledu na to, kterou buddhistickou linii/tradici praktikují, všechny spojuje přesvědčení, že buddhistický náhled může pomoci i modernímu západnímu člověku k harmonickému a zodpovědnému životu.

Kéž životní osudy a cesty těchto učitelek buddhismu přinesou i vám inspiraci a dodají odvahu k nezbytným životním změnám při hledání rovnováhy a štěstí v životě.

Překlad: Hana Tisserand, Eva Klimentová, Eva Samih Madarászová

372 stran, váz., 165 x 230 mm, ISBN 978-80-86356-56-3, rok vydání 2019

O autorce:

Michaela Haas se od svých šestnácti let věnovala publicistice. Po studiích na prestižní Deutsche Journalistenschule v Mnichově několik let moderovala úspěšnou televizní show a věnovala se novinařině. Po deseti letech však přišlo vyhoření a zdravotní potíže, což ji přinutilo dát si pracovní pauzu. Život jí změnila cesta do Bhútánu, kde se blíže seznámila s buddhismem. Začala jej studovat i praktikovat a v roce 2008 doktorátem ukončila asijská studia na bonnské univerzitě Rheinische-Friedrich-Wilhelm-Universität.

V současnosti se věnuje literární činnosti, výuce, koučinku a konzultacím v oblasti meditace, zlepšení komunikace, mediální prezentace a překonávání krizí. Je autorkou titulů: Moc a síla dákiní, Bouncing Forward a Crazy America, a také editorkou a spoluautorkou mnoha dalších knih.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Moc a síla dákiní / Michaela Haas

Moc a síla dákiní / Michaela Haas

Dvanáct pozoruhodných žen, které se rozhodujícím způsobem podílejí na šíření a utváření tibetského buddhismu na Západě.