Aromaterapie od těhotenství po kojení / Ingeborg Stadelmann Zobrazit větší

Aromaterapie od těhotenství po kojení / Ingeborg Stadelmann

OWP59

Nový produkt

Původní ověřené receptury od oblíbené autorky porodního průvodce

Více informací

Cena377 Kč s DPH

Více informací

PŘIPRAVUJE SE DO TISKU. PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN VYDÁNÍ LISTOPAD 2022.

Kniha proslulé německé porodní asistentky je díky au­tor­či­ným dlouholetým zkušenostem, prověřeným receptu­rám a praktickému přístupu neocenitelnou příručkou pro všech­ny, kdo chtějí cíleně a bezpečně využívat éterické ole­je, rost­lin­né oleje a hydro­láty bě­hem těhotenství, při porodu a v péči o kojence. Při­náší širokou škálu možností, jak tyto pří­rodní suroviny použít k pří­pra­vě masážních olejů, pleťových krémů, mastí, tělových a pokojových sprejů a jak je apli­kovat pomocí masáží, ob­kla­dů nebo koupelí.
 
Kniha je rozdělena na pět částí: Úvod do aromaterapie a aro­materapeutické péče, Těhotenství, Porod, Šestinedělí a kojení a Kojenec. Úvod stručně seznamuje se základními principy práce s éterickými oleji a dalšími přírodními su­ro­vinami. V dalších kapitolách jsou abecedně seřazeny běžné obtí­že a receptury přípravků na jejich zvládnu­tí. Kniha obsahuje také rejstřík receptur.

Ingeborg Stadelmann (*1956) je zkušená porodní asistentka a zároveň autorka úspěšných knih, které jsou určené jak jejím kolegyním – porodním asistentkám, tak těhotným, na porod se připravujícím a kojícím ženám. V roce 2001 vyšla v češtině v nakladatelství One Woman Press její první a asi nejslavnější kniha Zdravé těhotenství, přirozený porod a stala se stejně jako v německy mluvících zemích stálicí mezi tituly věnovanými těhotenství, porodu, kojení a péči o kojence. Již v této publikaci autorka doporučuje u nejrůznějších potíží, které se v daném období mohou objevit, pomoc z přírodních zdrojů – vedle éterických olejů také bylinky a homeopatika.

Překlad Barbora Tomečková

223 stran, brož., 138 x 205 mm, ISBN 978–80–86356–67-9, rok vydání 2017, 2022 (druhé, opravené vydání)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Aromaterapie od těhotenství po kojení / Ingeborg Stadelmann

Aromaterapie od těhotenství po kojení / Ingeborg Stadelmann

Původní ověřené receptury od oblíbené autorky porodního průvodce